יציאה ממשבר

הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ

בעבר הייתה לי תקופה מאוד קשה, לא התמזל מזלי. התכן אף שהייתי שרויה בדיכאון. היה קשה, הגעתי למצב של אפיסת כוחות ולא היה בי את הכוחות לפנות לעזרה. הקריירה שלי נהרסה כליל, הטלפון השתתק, חשבתי שלא אעבוד עוד יום בחי. נישואיי התנפצו, וכך נשארתי לבדי עם שלושה ילדים. ללא עבודה, ללא פרנסה חובות עצומים וחור גדול בנשמה. הגיעו מים עד נפשי.

עבר זמן מה… ומצאתי בתוך תוכי את הכוחות לקחת את חיי בידיים, לעזור לעצמי להוות דוגמא לאחרים, איך לא להישבר. החלתי את שיקומי בחיפוש מזל, אך מהר מאוד הבנתי שלחפש מזל הוא דבר מיותר. אפשר לבלות בחיפושים אחרי מזל כל החיים.

חזרתי ללימודים. תמיד הייתה בי אהבה ללמוד דבר חדש, להכיר אנשים חדשים. בזמן הלימודים, רכשתי ידע חדש, הצלחתי לחולל שינוי בתוכי. לאחר זמן מה, התחלתי לקבל הנאה ממה שיש בידיי: ילדים, זמן פניי, עצמאות. ובאותו הרגע התחלתי להרגיש טוב. ההרגשה טובה הייתה לא ממה שיקרה בעתיד אלא ממה שיש ברשותי כעט.

למרות שלא מצאתי עבודה ולא חזרו הטלפונים, עליות ומורדות היו חלק בלתי נפרד מהתהליך. התחלתי לייחס תשומת לב רבה יותר לחיי הילדים. איך הם גדלים, מה הם אוהבים, במה הם מתעסקים. חיי נכנסו לשיגרה בקצב מדוד. כל זה הודות הכלים שרכשתי בתקופת הלימודים, והרצון החזק לעמוד שוב על הרגליים ולקחת את החיים לידיים.

למי מתאים אימון יציאה ממשבר:

לכל אחד שנמצא במשבר אישי (התמוטטות נפשית, פחד, תסכול, כישלון ותקיעות, בדידות) , במשבר זוגי (פרידה וגירושין), במשבר מקצועי (פיטורין, תקיעות בבחירת כיוון מקצועי), באהבה אובססיבית והורסת ובכל מצב נוסף שתוקע את ההתפתחות האישית ומוריד את הרמת האושר. אנשים שעברו אירוע הדורש גיוס של מלוא הכוחות ודרכי ההתמודדות, ובמקרים רבים מצריכים קבלת סיוע מקצועי, שמסייע להתמודדות מהירה וקלה יותר ולהתאוששות מהאירוע מעורר המשבר.

סגירת תפריט