אימון זוגי

הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ

זוגיות היא לא דבר פשוט. מציאת הזוגיות הנכונה ושמירתה לאורך זמן, התמודדות עם קונפליקטים ופערים, הצלחה המשותפת של אתגרי ושינויי החיים איתם מתמודדים בני הזוג ביחד ולחוד… על רקע כל אלו, לא מפתיע כי אנשים רבים מוצאים עצמם מנהלים מערכת יחסים אשר רחוקה (יותר או פחות) מזו שהיו מאחלים לעצמם.

אימון זוגי הוא אימון ליחידים וזוגות המעוניינים לשפר את חייהם, תפקודם והתנהלותם בתחום הזוגי, וכך לאפשר לעצמם לנהל קשר זוגי קרוב הרבה יותר לקשר שהיו מאחלים לעצמם.

האימון מתרחש בשני מישורים: המישור של התבוננות עצמית, הכרה עצמית ומודעות עצמית שמאפשר לנו להתפתח, להיפתח לשינויים ולהיפתח לאחרים. והמישור של הגדרה של עתיד חדש רצוי לקשר ויצירה של כלים מעשיים לבניית העתיד הרצוי.

אימון זוגי הוא סוג של עזרה וסיוע לזוגות שנכנסו למשברים בחייהם ורוצים לשקם ולשפר את חיי הזוגיות שלהם או פשוט זוגות שרוצים להעשיר את הזוגיות ולגרום לה ליותר משמעותית ומושכת.

כאשר הקשר בין בני הזוג הוא טוב ומיוחד שבנוי על אושר והבנה זה ישתקף חיובית בסובבים אותם אם זה ילדים, משפחה, הורים, חברים ועוד מה שיכול להוביל להצלחות אחרות בחיים והתמודדות עם מצבים קשים בחיים.

למי מתאים אימון זוגי:

לכל אדם המחפש בן/בת זוג או מעוניין ליצור לעצמו זוגיות. זוגות הנמצאים בתחילת דרכם ושואפים לשמור על הקיים ולחזק אותו. לזוגות הנמצאים בשלב של קושי או קונפליקט ושואפים לפתרון, שינוי, לפריצת דרך. לזוגות השואפים לשפר את דרכי התקשורת ביניהם. לכל זוג המעוניין בקידום הצמיחה האישית והמשותפת.

סגירת תפריט