אימון אישי

הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ

אימון אישי אינו פתרון קסמים אלא דרך-חיים פשוטה ויעילה, המאפשרת לנו ליצור לעצמנו בכל יום מחדש תחושה של מקום בטוח, להתמודד עם השינויים הרבים החלים בעולם בכל רגע, ולממש באופן הטוב ביותר את היכולות שלנו.

האימון עוסק בעתיד הרצוי לכם ורק בעתיד ומסייע  להבין טוב יותר כיצד אנו יכולים לעזור לעצמנו. התהליך מתבסס על תרגילי מוח, שיחות ושימוש בכלים לפיתוח תושייה ומוטיבציה.

במסגרת האימון האישי מקבל על עצמו המתאמן משימות שהוא בחר ואשר יכולות לקדם אותו לעבר המטרות החשובות לו. ובכך החידוש והבשורה!

התדר הרגשי שלנו הוא שמביא את האירועים הנכונים לחיינו וכל עוד לא שינינו תדר זה – גם אם נשיג את מטרותינו – הן לא יביאו לנו את האושר.

בתהליך האימון תלמדו כיצד להשתמש ברגשותיכם באופן שיתמוך בהשגת מטרותיכם ויאפשר לכם ליהנות מהישגיכם באמת!

קושי בהשגת מטרות חיצוניות בתחומים כגון זוגיות, קריירה, הורות, או  משקל הוא תמיד סימפטום של בעיה פנימית – רגשות קשים מעברכם אותם אתם נושאים כנטל על גבכם, דפוסי התנהגות הרסניים ודפוסי חשיבה מזיקים שעומדים בדרככם.

למי מתאים אימון אישי:

לכל אחד שרוצה לשפר את ביטחון עצמי, הערכה עצמית, אינטליגנציה רגשית או חברתית, תקשורת בינאישית. למצות את הפוטנציאל האישי, למצוא כיוון מקצועי, להתמודד עם מצבי לחץ או קונפליקטים, להגשים מטרות ויעדים, לנהל זמן אפקטיבי ולעלות רמת האושר.

נגן וידאו
נגן וידאו

אינה גלזין

מגדל העמק

סגירת תפריט