ברוכים הבאים לאתר שלי!

שמי ויקטוריה רבין ואני מאמנת להצלחה ואושר בחיים

​חוויתי בעבר משברים. נמצאתי במקומות נמוכים וקשים. אני יודעת עד כמה קשה ותובעני הוא המאמץ להיחלץ מ"בור תחתית אפל", כמאמר השיר, אבל אני בעיקר יודעת עד כמה הוא הכרחי, ובעיקר- עד כמה הוא משמעותי. אלמלא המשבר שנקלעתי אליו לא הייתי כיום מאמנת אישית, המאפשרת לאנשים להיחלץ ממשברים.

​החיים קולעים כל אחד ואחת מאתנו לצמתים, אשר בהן נדרשת בחירה, נדרשת קבלת החלטה. עבור רבים, עצם הצורך בחור גורם תחושה של בלבלול, חשש ואף חרדה מפני הבלתי ידוע. בנקודת זמן זו בחייהם הם זקוקים ואף משוועים לעזרה, לסיוע, לייעוץ ולהכוונה. במקום הזה בחייהם אני מציע את השירות המקצועי שלי.

​פעמים רבות אנו עומדים בפני בחירה, אפילו בלי לדעת על כך. רובנו מתקשים או לא יודעים כלל לנתח את נפשנו, לא יודעים או לא מסוגלים לשאול את עצמנו השאלות הנכונות ועל פי שאלות אלו, להבין היכן אנו נמצאים בחיים, מה חשוב לנו, איך להגיע לתוצאה הרצויה, איך לגרום אושר, לא רק לעצמנו אלא גם לבני זוגנו.

​תפקידי לגרום לכל מאומן להחליט מה רצונו בחיים, ומה הוא רוצה לעשות כדי להגיע לפסגה שלו. לכך יש לי כלים וטכניקות מקצועיים שרכשתי ושברצוני להעניק לכם את אותם הכלים ואת היכולות שלי. תפקידי הוא לסייע לבני אדם לזקק את הצליל המכוון של חייהם מתוך רעשי הרקע הרבים שרועשים מחוץ להם ומרעישים בתוכם.

​אני עושה זאת בתהליך מונחה, מוכוון מטרה, אשר במהלכו המאומנים מעמיקים להסתכל אל תוך נפשם ולפגוש בה את הגורמים השונים המעכבים ובולמים אותם; את הגורמים לתחושת העדר היכולת להביא לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, כדי להשיג מטרות, להגשים חלומות, ולממש את עצמם כבני אדם בדרך הנכונה והמתאימה להם.

​מאומנים רבים, נשים וגברים, שעברו אימון אישי, זוגי, רגשי ועסקי אצלי חוללו שינוי מהותי- לא אחת דרמטי- בחייהם. יש בהם מי שהודות לאימון חוו, בראשונה בחייהם, תחושה של שחרור פנימי ואושר. יש בהם מי שהשוו את התהליך להסרת משקולות ולקבלת כנפיים.

אני מזמינה אתכם להעניק לעצמכם את המתנה היקרה ביותר שאתם עשויים לקבל להקשיב לרצונות הפנימיים העמוקים ביותר ולהרשות לעצמכם לבטא אותם. אני מזמינה אתכם למסע מרתק, מאתגר ומשנה חיים, עמוק אל שורש נפשכם, במקום שבו טמון זרע השינוי.

​בשבילכם ולמענכם,

ויקטוריה רבין

סגירת תפריט